Listopad 2017

Video z kanálu The Banks Family

25. listopadu 2017 v 11:14 | Jasmine V (Terka) |  Videa
Ronnie natočil video, kde tentokrát naprenkoval Jasmine on s cheating prankem. Jak to celé dopadlo a jak na to Jasmine reagovala, na to se musíte podívat ve videu.


Osobní fotky 32.13

25. listopadu 2017 v 11:05 | Jasmine V (Terka) |  Fotky

23.listopadu Jasmine společně s rodinou oslavila Den díkůvzdání. Z tohoto dne se objevily moc povedené fotky a jedna je krásnější než druhá. Nejvíce se mi líbí fotky, kde jsou jako spolu jako rodina a určitě jednu z fotek vyberu do ankety o nejlepší fotku za měsíc listopad.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová videa z The Banks Family

22. listopadu 2017 v 19:22 | Jasmine V (Terka) |  Videa
Na kanálu The Banks Family se objevily další dvě videa. V prvním videu Jasmine pěkně naprenkovala Ronnieho s pastička na myši :D Ve druhém videu můžete vidět, jak Jasmine, Ronnie a Ameera reagovali na narození Ameery. Potom jsou tam záběry z nákupního centra, kde všichni společně byli na nákupech. Ronnnie pak ve videu ukazuje, co všechno pořidili.


Osobní fotky 32.12

22. listopadu 2017 v 18:55 | Jasmine V (Terka) |  Fotky

Přidávám sem pro vás nejnovější osobní fotky. První fotka je z 21.listopadu a Jasmine, Ronnie a Ameera jsou na ní společně jednou svojí fanynkou. Jasmine to na fotce obvzláště sluší, líbí se mi její šaty a boty. Na druhé fotce dostala Jasmine jako dárek kosemtiku od společnosti FabFitFun. Na dalších fotkách je Ameera s její novou skvělou bundičkou s nápisem Ameera.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

REACTING TO JASMINE'S EX (ABUSIVE RELATIONSHIP)

18. listopadu 2017 v 21:27 | Jasmine V (Terka) |  Videa
Toto video jsem schválně dala do jiného článku, i když spadá také pod kanál The Banks Family. Video je vážnější a Jasmine tam upřímně mluví o svém bývalém příteli rapperovi Young Jinsu, s kterým chodila jeden rok od svých 17 do 18 let. Young Jinsu Jasmine psychicky i fyzicky týral po celý jeden rok. Jasmine poté o tom nazpívala píseň Didn't Mean It, ke které se natočil i videoklip. Většina z výs videoklip zná a kdo ne, tak doporučuji si ho před puštěním tohoto videa pustit. Jak se Jasmine z tohoto strašného vztahu dostala a jaké to mělo následky to se vše dozvíte ve videu. Jsou tam i smutné záběry a narovinu video mi vehnalo slzy do očí. Já obdivuji Jasmine za to, čím si musela prožít a jak se k tomu celému teď staví. Jsem moc ráda, že našla někoho jako je Ronnie, který jí je určitě velkou oporou. A jsem i moc ráda, že se Jasmine a Ronnie odhodlali natočit video na toto téma. Zpráva videa je ale jasná, pokud si procházíte něčím podobným nebo znáte někoho s okolí, nebojte se vyhledat příslušnou pomoc.


Videa z kanálu The Banks Family

18. listopadu 2017 v 21:14 | Jasmine V (Terka) |  Videa
Za dva týdny se na kanálu The Banks Family objevilo opět hodně videí. Můžete například vidět, jak se Jasmine procvičuje s Ronniem v řízení auta, makeup tutoriál s Jasmine, vaření s Ameerou nebo jak společně Jasmine a Ronnie reagují na oficiální videoklip Jasmininy písničky Taht's Me Right There, kde si Ronnie zahrál společně s Jasmine. Hodně dobré mi přijdou, kdy Jasmine a Ronnie společně reagují na své ex. Například reakce na video Baby od Justina Biebera, kde Jasmine mimochodem hrála nebo reakce na video Worth It od Fifth Harmony.


Fotky z nejnovějšího photoshootu

18. listopadu 2017 v 21:04 | Jasmine V (Terka) |  Photoshooty

Objevily čtyři fotky z nejnovějšího photoshootu. Pár fotek z tohoto photoshootu jsem na blog už přidávala. Photoshoot fotila Jasminina kamarádka Briana Jean před několika měsíci. Jasmine to na fotkách moc sluší, hodně se mi líbí poslední dvě fotky.


Osobní fotky 32.11

18. listopadu 2017 v 20:51 | Jasmine V (Terka) |  Fotky

Ahojky, tak jsem po dvou týdnech opět zpátky. Chci se omluvit, že jsem nebyla aktivní, ale je to kvůli tomu, že jsem v prvním ročníku na vejšce, jsem ve studenstké radě, chodím na brigádu, takže toho času není tolik jako když jsem byla na střední. Však to znáte :D Takže mi nezbývá moc času o všedních dnech a novinky se snažím přidávat aspoň o víkendech. Občas se i stane, že o víkendu není čas, protože jeden den jsem v práci a další den doháním věci do školy. Přesto se budu snažit přidávat novinky alespoň jednou nebo dvakrát týdně, aby se pak nestalo, že se tady 14 dní nic neobjeví. Pokud by toho ale bylo opravdu hodně dám vám vědět. Teď k novinkám za poslední dva týdny se objevilo hodně osobních fotek, hlavně naprosto úžasné fotky s Ameerou. Ameera je totiž taková malá modelka, která se ráda fotí. :D Objevilo se i pár fotek s Jasmine.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Návštěvnost 6.11. - 12.11.2017

18. listopadu 2017 v 20:34 | Jasmine V (Terka) |  Návštěvnost
Pondělí: 5
Úterý: 5
Středa: 3
Čtvrtek: 3
Pátek: 2
Sobota: 6
Neděle: 8

Celkem: 32
Děkuji moc za návštěvnost :)


Fotka měsíce - Vítěz (říjen 2017)

5. listopadu 2017 v 10:38 | Jasmine V (Terka) |  Fotka měsíce
Mám pro vás vyhodnocení o nejlepší fotku za měsíc říjen 2017. Vyhrála to tato společná fotka Jasmine a Ronnieho, skvělý výběr fotky :)