Prosinec 2016

Šťastný nový rok!

31. prosince 2016 v 17:23 | Jasmine V (Terka) |  Ostatní
Chci vám všem popřát Šťastný nový rok a všechno nejlepší, hodně úspěchu, lásky a radosti a hlavně ať je následující rok lepší než ten předchozí. Mě příští rok čekají opět příjímačky na vysoké školy, tak doufám, že se mi to podruhé už podaří. Tento rok jsem úspěšně zvládla maturitu, ale příjímačky na vejšku mi bohužel utekly o pár bodů. Takže pokud vás někoho příští rok čeká maturita a příjímačky, tak držím pěsti a přeju hodně štěstí. Ale i tak byl pro mě tento rok dobrý, protože jsem si více uvědomila, co chci dále studovat a i tak celkově jsem více našla :D :) Taky chci popřát Šťastný nový rok Jasmine a její rodině, přeju hodně štěstí Jasmine a Ronniemu, ať jim svatba vyjde a hlavně Jasmine přeju ať vydá zase další super písně, možná dokonce i album a začně opět koncertovat :D


Další fotka z nového photoshootu

31. prosince 2016 v 16:54 | Jasmine V (Terka) |  Photoshooty

Kromě osobních fotek a videí se také objevila další fotka z nejnovějšího photoshootu s Jasmine. Fotka je opět nádherná, krásná je na ní hlavně Jasmine. Na této fotce se mi obzvláště líbí Jasmininy vlasy a makeup.


Osobní fotky a videa 31.31

31. prosince 2016 v 15:13 | Jasmine V (Terka) |  Novinky

Ahoj, omlouvám se, že novinky přidávám až teď, ale jaksi nebyl čas :D, protože jsme se domů vrátili později. Jinak výlet do Vratislavi byl super. Je to krásné místo, hlavně historická část města. Není to ani moc daleko a z Praha jste tam tak za 4 až 5 hodin. My jsme byli ubytované v pěkném hotelu kousek od centra. Ani nás to nestálo tolik, takže můžu jedině doporučit. Vyšlo nám i dobře počasí, svítilo sluníčko a bylo lépe než tady :D A teď k novinkám. Za týden se objevilo několik osobních fotek a videí. První dvě fotky s Ameerou jsou rozkošné, hlavně ta druhá :D Ameera roste jako z vody a za dva měsíce už jí bude rok. Další krásná fotka je z Jasminina a Ronnieho zasnoubení. A zbytek fotek je s Jasmine, kde jí to sluší jako vždy, ale kde jí to nesluší :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vratislav!

26. prosince 2016 v 14:11 | Jasmine V (Terka) |  Ostatní
Ahoj, chci vás o tom, že zítra 27.prosince odjíždím na tři dny do Vratislavi do Polska. Dostala jsem to jako vánoční dárek a hodně se tam těším, protože s mamkou tam chceme jet už dlouho. Jedeme tam jenom my dvě, takže to bude taková dámská jízda :D a hlavně budu mít na chvilku klid od svých bratrů :D Vracím se ve čtvrtek večer 29.prosince, takže pokud se objeví nějaké novinky, přidám je až v pátek. Takže zatím se tu mějte a užívejte si práznin :)


Osobní fotky a videa 31.30

26. prosince 2016 v 14:01 | Jasmine V (Terka) |  Novinky

Objevily se skvělé fotky z Jasminina zasnoubení, které jsou z 25.prosince, kdy Ronnie požádal Jasmine o ruku. Na první fotce jde dobře vidět Jasminin pěkný zásnubní prsten, Ronnie má dobrý vkus. Na druhé fotce je Jasmine společně se svojí rodinou. A následující čtyři fotky jsou prostě nádherné, nejvíce se mi asi líbí ta, kde Ronnie nasazuje Jasmine prsten.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jasmine je zasnoubená!

25. prosince 2016 v 21:06 | Jasmine V (Terka) |  Novinky
Tak toto je asi největší novinka těchto Vánoc a to, že Jasmine je zasnoubená. Ronnie ji totiž požádal o ruku a Jasmine souhlasila! Já jsem za Jasmine nesmírně ráda, s Ronniem jsou krásný pár a Jasmine si určitě zaslouží být šťastná po tom, co si prožila se svým bývalým přítelem rapperem Jinsu, který ji fyzicky a psychicky ubližoval. Doufám, že jim to společně dlouho vydrží. Společně s Ameerou tvoří krásnou rodinu. Myslím si, že Jasmine a Ronnie se k sobě opravdu hodí a oboum jim moc gratuluji a mám za ně za oba velkou radost. Ze zasnoubení vzniklo i super video, kde můžete vidět, jak Ronnie Jasmine požádá Jasmine o ruku. Oba u toho dojetím brečí a myslím si, že u tohoto videa je těžké neuronit slzu :D Krásné jsou pak i záběry, kde jsou oba společně s Ameerou, nádherná rodina :)


Osobní fotky 31.29

25. prosince 2016 v 20:55 | Jasmine V |  Fotky

Z 24.prosince, kdy Jasmine trávila ča se svojí rodinou, se objevily tři vánoční fotografie. Na prvních dvou fotkách to Jasmine jako vždy sekne a fotka s Ameerou s čepičkou na hlavě je asi nejlepší :D


Šťastné a veselé Vánoce! :)

24. prosince 2016 v 12:41 | Jasmine V |  Ostatní
Chci vám všem popřat šťasné a veselé Vánoce! Užijte si hodně lásky, pohody, klidu a radosti a ať je strávíte s vašimi nejbližšími. Ať se vám vše splní a mockrát děkuju za to, že navštěvujete můj blog a i za milé komentáře. Doufám, že se vám můj blog ještě pořád líbí :)


Starší videa s Jasmine - Kababayan Fest

23. prosince 2016 v 13:10 | Jasmine V |  Videa
Tentokrát jsem si pro vás přichystala dvě starší videa s Jasmine. Obě videa jsou z léta 2009 z jednoho Jasminina koncertu. V té době bylo Jasmine 15 let. V prvním videu Jasmine zpívá na živo americkou národní hymnu a ve druhém videu tancuje se svými tanečníky na píseň You're Yerk a poté zpívá svoji píseň Because I Said So. Líbí se mi hlavně první video, kde jde krásně slyšet Jasmin silný hlas.


Osobní fotky a videa 31.28

23. prosince 2016 v 12:49 | Jasmine V |  Novinky

Další várka osobních fotek je z 21.prosince. Tentokrát se objevilo více fotek s Jasmine než s Ameerou. Fotky bohužel nejsou zastak kvalitní, ale i tak to na nich Jasmine moc sluší,

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com