Březen 2016

Osobní fotky 30.01

31. března 2016 v 17:08 | Jasmine V |  Fotky

Mám pro vás jednu fotku, která je z 26.března, kdy byla Jasmine společně s Ronniem, Ameerou a svojí rodinou na oslavě ročních narozenin Lennoxa, což je syn Jasmininy manažerky Gabriely Mosci. Na fotce je kromě Jasmine, Ronnieho, Ameery a Catherine také Lennox a jeho otec a manžel Gabriely.


Osobní fotky 30.00

30. března 2016 v 21:54 | Jasmine V |  Fotky

Přidávám další pěkné fotky s Ameerou, které jsou z 29.března. Hodně se mi líbí první fotka, ta je rozkošná. Na fotkách můžete vidět staršího bratra Jasmine Jreame a setřenici Catherine.


Osobní fotky a videa 29.99

29. března 2016 v 21:00 | Jasmine V |  Novinky

28.března se Jasmine viděla po dlouhé době se svojí kamarádkou Brianou Jean. Ronnie opět přidal na svůj instagram fotku s Ameerou, která je ze včerejška. Přidal tam také nádhernou emotivní fotku, která je z porodnice a napsal k ní krásný popisek: I would do anything to go back to the day it all happened. When my heart was pounding from being so anxious and the hours I spent laying on a couch that was half my size looking into her eyes and trying to pick out what features would pass onto my child. The tears we both shed when she found out she was going into an emergency c section the tears I shed when I was the only one awake in the surgery room and my child lay lifeless in the incubator until a full three minutes of emergency care. This is the day I felt so alive. And I must remain this way if I want her to be happy. The both of them. Happiness is all she asks for. Je vidět, že Ronnie i přes své chyby (občasné hrubé chování, střelenost a prapodivné oblizování Jasmine na tvář :D) opravdu miluje a tak i Ameeru. Jasmine a Ronnie jsou krásný pár a myslím si, že mají velkou šanci, že jim to dlouho vydží. A pokud budou mít štěstí, tak možná i napořád. V celém článku jsou opět osobní videa.


Osobní fotky 29.98

28. března 2016 v 15:03 | Jasmine V |  Novinky

27.března se Jasmine s Ameerou, Ronniem a svojí rodinou vypravila opět do Los Angeles. Objevily se opět krásné fotky, na kterých je i setřenice Catherine. Hodně pěkná je ta první fotka, kterou Jasmine přidala na svůj instagram a naslaní k ní moc hezký popisek: I've never and I will never love anyone or anything more than I love my daughter ♥ Jinak se objevily i osobní videa.


Osobní fotky a videa 29.97

27. března 2016 v 12:31 | Jasmine V |  Novinky

26.března byla Jasmine s Ameerou, Ronnie a svojí rodinou na oslavě ročních narozenin Lennoxe. Lennox je roční syn Jasminy manažerky Gabriely Mosci. Na jedné fotce můžete vidět zpěvačku Ester Dean, kde drží Ameerou. Objevily se krásné selfie fotky s Jasmine, kde Jasmine vypadá skvěle. Roztomilá je třetí fotka, akorát trochu nechápu proč jí tam Ronnie oblizuje :D A samozřejmě nesmí chybět nádherné fotky s Ameerou. Čtvrtá fotka je super :D V celém článku jsou i dvě osobní videa.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chceš se spřátelit? :)

26. března 2016 v 14:34 | Jasmine V |  Ostatní

Jestliže máte rádi jako já zpěvačku Jasmine Villegas nebo vás zaujal můj blog, tak se můžeme klidně spřátelit. Samozřejmě budu moc ráda, když se budete chtít spřátelit :) Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel a to, že se spřáteluji pouze s aktivními blogy a byla bych ráda kdyby jste občas psali k novinkám i nějaké komentáře. Pokud máte zájem, stačí vyplnit toto:

1) Jméno/Přezdívka
2) Název blogu.
3) O kom/o čem máš blog?
4) Proč se chceš spřátelit?

Latina Magazine Hollywood Hot List Party

26. března 2016 v 14:32 | Jasmine V |  Ostatní

Abych to tady trochu oživila a nepřidávala jenom pořád osobní fotky a videa, připravila jsem si pro vás fotky z jedné starší akce, na které Jasmine byla. 3.října 2013 se Jasmine zúčasnila akce Latina Magazine Hollywood Hot List Party, kterou pořádal časopis Latina. Akce se zúčasnily i další celebrity jako Becky G, Raquel Cordova, které může vidět na fotkách a další. Jasmine na sobě měla pěkné černé šaty a k tomu černé boty na podpadku. Líbí se mi ten psáek, který černé šaty oživil. Jasmine měla hezky udělané nehty a makeup. Co se mi hodně líbí jsou její vlasy, které měla luxusní. Nejkrásnější je její úsměv. Na fotkách je moc krásná a vypadala nádherně. Z akce se objevilo docela hodně fotek, ale žádné video.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobní fotky a videa 29.96

26. března 2016 v 14:03 | Jasmine V |  Novinky

Po dlouhé době přidávám dvě selfie fotky s Jasmine. Jasmine je na fotkách pěkně nalíčená. Jasmine upravila profesionální vizížistka a kadeřnice Natalie Malchev. Hodně se mi líbí ta první fotka, Jasmine je tam krásná. Objevila se i samozřejmě fotka s Ameerou, i když není zastak kvalitní. Všechny fotky jsou ze včerejška 25.března. V celém článku nadete i tři osobní videa.

Osobní fotky a videa 29.95

25. března 2016 v 17:43 | Jasmine V |  Novinky

Včera 24.března se Jasmine s Ronniem, Ameerou, mladším bratrem Justinem a setřenicí Catherine společně vydala do Los Angeles. Jasmine na jedné z hlavních ulic potkala dvě své fanynky, které se s Jasmine a Ronniem vyfotily. Na druhé fotce je i fenka Penelope. Jasmine je na fotce bez makeupu a moc jí to slušelo. První fotka se spící Ameerou je nádherná. V celém článku pak najdete i čtyři osobní videa.


Osobní fotky 29.94

24. března 2016 v 15:54 | Jasmine V |  Fotky

Další osobní fotky s krásnou Ameerou, které jsou z 23.března. První fotka je z Jasminina instagramu. Ameera je na fotkách strašně sladká. Ty její dudlíky jsou super :D