Září 2015

Osobní fotky 28.80

30. září 2015 v 20:20 | Jasmine V |  Fotky
Objevily se další pěkné fotky ze včerejška 29.září. Fotky jsou z americké vojenské základny, kde Jasmine také včera měla menší koncert, kde zpívala pro vojáky. Na instagramu se objevilo i pár videí ze včerejška a z koncertu. Videa najdete tady, tady a tady. Jinak dnes Jasmine a její přátelé letěli do Bahrajnu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobní fotky 28.79

29. září 2015 v 16:13 | Jasmine V |  Fotky
Mám pro vás první fotky ze SAE. Dnes 29.září byla Jasmine s Jivantou, Katie, Brianou a DJ Hapou na základně amerických vojáků, kde je byla Jasmine se všemi ostaními podpořit. Jasmine si také vyzkoušela výstroj amerického vojáka a vzniklo z toho tohle vtipné video, které najdete na Jasminině instagramu tady. Fotky s vojáky jsou opravdu moc pěkné. Je dobře, že se Jasmine podílí na takových smysluplných věcech.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobní fotky 28.78

29. září 2015 v 15:50 | Jasmine V |  Fotky
Jak už jsem psala včera 28.září letěla Jasmine do hlavní města Spojených Arabských Emirátů Abú Dhabí. S Jasmine se tam také společně vydali DJ Hapa, Jasmininainy tanečnice Jivanta Roberts a Katie Kabili a Jasminina kamarádka Briana, která je s Jasmine na fotkách. Jak moc dobře poznáte fotky jsou foceny v letadle a po příjezdu do Abú Dhabí.


Jasmine letí do Spojených Arabských Emirátů, Kuvajtu a Bahrajnu!

28. září 2015 v 12:02 | Jasmine V |  Novinky
Mám pro vás jednu úžásnou novinku, která mě velmi potěšia a doufám, že potěší i vás. Objevila se informace, že Jasmine poletí do Spojených Arabských Emirátů a poté se podívá i do sousedních malých zemí Kuvajtu a Bahrajnu, která je hned vedle SAE. A tato informace se potvrdila. Jasmine nejdřívě bude v hlavním městě SAE v Abú Dhabí, kde bude mít koncert, poté se odebere do Kuvajtu a Bahrajnu. Zatím se mi podařilo zjistit a najít tyto informace, více se toho neobjevilo. Každopádně si myslím, že to spíše vypadá jako pracovní cesta, než že by tam Jasmine jela na dovolenou. Nevím jestli tam Jasmine bude s někým spolupracovat nebo náhravat nějaké nové písničky. Ale moc se těším, až se objeví nějaké nové informace, fotky nebo videa. Musím se přiznat že mě tato informace velmi překvapila, protože, že by Jasmine tak často cestovala to ne. Cestovala tento rok v rámci různých tour po USA a podívala se i do Kanady. V Evropě byla jenom jednou a to ve Španěsku v roce 2013, kde měla koncert a španělští fanoušci se mohli přímo zbláznit, když ji viděli naživo. Ale nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že poletí do Spojených Arabských Emirátů, Kuvajtu nebo Bahrajnu. To může přijet rovnou do České Republiky :D Objevily se dříve i informace, že v následujících letech by se měla Jasmine určitě podívat do Evropy a že tu možná bude mít tour. Že Jasmine bude ve Francii, Anglii nebo dokonce i v Německu. Tak pokud by třeba měla jednou koncert v Berlíně, tak to není tak daleko a člověk by tam dojel. A ještě mám pro vás dvě novinky. První je, že se objevily fotky ze včerejší přípravy na koncert. Fotky jsou z tělovičny, kde Jasmine trénovala se svými tanečnice, které pojedou do SAE a Kuvajtu s ní. A druhá informace je, že Jasmine odléta dneska, takže by se další novinky měly objevit, co nejdříve :)


Osobní fotky 28.77

28. září 2015 v 11:25 | Jasmine V |  Fotky
Objevila se jedna starší osobní fotka, která je z 20.září, kdy Jasmine zpívala národní americkou hynu na basketbalovém zápase Power 106 All Stars. Jasmine tuto fotku přidala na svůj instagram a napsala k ní poznámku: When you lay down and think of food.


Osobní fotky 28.76

27. září 2015 v 9:53 | Jasmine V |  Fotky
26.září byla Jasmine se svými kamarádkami Brianou a Alexandrií v nehtovém studiu, kde si nechaly udělat všechny nové nehty. Jasmininy nehty jsu ty šedé, jde to poznat podle tetování, ale nejvíce se mi líbí ty tmavé.


Starší videa s Jasmine

25. září 2015 v 19:44 | Jasmine V |  Fotky
Abych nepřidavála pořád jeno osobní fotky, tak jsem se rozhodla, že jsem dám pro zajímavost starší videa s Jasmine, kdy byla mladší. Jasmine je ve videí 11 až 14 let. Videa jsou z různých vystoupení nebo ze studia, najdete tam i covery některých písní, které Jasmine přezpívala. Videí jsem našla pro vás hodně je jich celkem 15 :D Fascinuje mě, jak byla Jasmine malá a už měla tak silný hlas. Líbí se mi ty její vlasy, trochu takové afro :D


Osobní fotky 28.75

25. září 2015 v 19:27 | Jasmine V |  Fotky
24.září trávila Jasmine čas se svojí nejlepší kamarádkou Brianou. Objevila se zatím jedna osobní fotka.


Fotka ze strašího photoshootu

24. září 2015 v 16:24 | Jasmine V |  Photoshooty
Objevila se jedna fotka, která je ze staršího photoshootu, který se fotil tak přibližně před půl rokem. Photoshoot byl focen pro kosmetickou značku Went n Wild.


Osobní fotky 28.74

24. září 2015 v 12:32 | Jasmine V |  Fotky
Opět se objevila další osobní fotka (osobní fotky se objevují zkrátka každý den :D). Fotka je z Jasminina instagramu. Na fotce není poznat, jestli je na ní Jasmine s Haiku nebo Orionem. Fotka je samozřejmě roztomilá.

imagebam.com